Team

Eeroplane Team Eeroplane Team

Letecký tým

EEROPLANE spojuje tým úžasných pilotů, kteří se snaží posunovat hranice svých dovedností k dokonalosti. Mají sportovního ducha, smysl pro fair-play a humor. Ví, že pouze talent nestačí, a jde to vidět na jejich tréninku. V extrémních podmínkách leteckých tréninků a závodů testují naše produkty, abys měl/a jistotu, že od nás dostaneš kvalitu a krásný design.

Radek Krejčiřík

Pilot kluzáků (CZE)

Český reprezentant, který začínal výcvikem v Aeroklubu Hranice. Pravidelně se účastní českých i mezinárodních závodů. V roce 2013 získal bronzovou medaili na MS bezmotorového létání v Polsku.

Radkův oblíbený produkt:

Glider pilot mikina

Lukáš Pařízek

Akrobatický pilot (CZE)

Český reprezentant a airshow pilot. Začínal akrobacií na kluzácích a svým výkonem získal bronz na mistrovství světa. Dnes se věnuje motorové akrobacii, vyhrál již titul mistra ČR v kategorii intermediate a dnes létá v kategorii unlimited na letounu Extra 330.

Lukášův oblíbený produkt :

Extra 330 ponožky

Barbora Moravcová

Česká reprezentantka, která má svou základnu na letišti Zbraslavice. V místním aeroklubu mimo svých tréninků pomáhá jako instruktor školit žáky leteckého výcviku. Pravidelně reprezentuje ČR na mezinárodních závodech a pomáhá organizovat každoroční Slet československých letadel.

Bářin oblíbený produkt :

Glider svetrová mikina

Marek Veselý

Akrobatický pilot kluzáků (CZE)

Akrobatický pilot kluzáků - o Markovi nám kdysi Ivo Kardoš říkal, že o něm v budoucnu určitě uslyšíme. A měl pravdu. Marek je několikanásobný Mistr ČR a získal v roce 2021 stříbrnou medaili na MS světa v Polsku. To vše stíhá během svých studijí na vysoké škole.