V období 19. až 23. února je prodejna zavřena. Vaše objednávky budeme vyřizovat od 26. února. Děkujeme za pochopení.  

Team

Eeroplane Team Eeroplane Team

Letecký tým

EEROPLANE spojuje tým úžasných pilotů, kteří se snaží posunovat hranice svých dovedností k dokonalosti. Mají sportovního ducha, smysl pro fair-play a humor. Ví, že pouze talent nestačí, a jde to vidět na jejich tréninku. V extrémních podmínkách leteckých tréninků a závodů testují naše produkty, abys měl/a jistotu, že od nás dostaneš kvalitu a krásný design.

Radek Krejčiřík

Pilot kluzáků (CZE)

Český reprezentant, který začínal výcvikem v Aeroklubu Hranice. Pravidelně se účastní českých i mezinárodních závodů. V roce 2013 získal bronzovou medaili na MS bezmotorového létání v Polsku a v roce 2022 bronzovou medaili na MS v Maďarsku.

Radkův oblíbený produkt:

Glider pilot mikina

Lukáš Pařízek

Akrobatický pilot (CZE)

Český reprezentant a airshow pilot. Začínal akrobacií na kluzácích a svým výkonem získal bronz na mistrovství světa. Dnes se věnuje motorové akrobacii, vyhrál již titul mistra ČR v kategorii intermediate a dnes létá v kategorii unlimited na letounu Extra 330. 

Lukášův oblíbený produkt :

Extra 330 ponožky

Barbora Moravcová

Pilot kluzáků (CZE)

Česká reprezentantka, která má svou základnu na letišti Zbraslavice. V místním aeroklubu mimo svých tréninků pomáhá jako instruktor školit žáky leteckého výcviku. Pravidelně reprezentuje ČR na mezinárodních závodech a pomáhá organizovat každoroční Slet československých letadel.

Bářin oblíbený produkt :

Glider svetrová mikina

Marek Veselý

Akrobatický pilot kluzáků (CZE)

Akrobatický pilot kluzáků - o Markovi nám kdysi Ivo Kardoš říkal, že o něm v budoucnu určitě uslyšíme. A měl pravdu. Marek je několikanásobný Mistr ČR a získal v roce 2021 stříbrnou medaili na MS světa v Polsku. To vše stíhá během svých studijí na vysoké škole.

Markův oblíbený produkt:

Spitfire svetrová mikina
Zpět do obchodu