O nás

O nás

EEROPLANE je ateliér a nezávislá značka oblečení pro blázny do letadel a designu. Věříme, že v jednoduchosti je krása, a totéž dáváme do našich produktů. Chceme, abyste se cítili v našem oblečení skvěle, proto je vyrobeno z kvalitních na dotek velmi příjemných materiálů. Hrajeme fér, výměna a vrácení je zdarma. 

letecké kolekce

EERO příběh z fléru

Letadla jsou nádherná, že? Vše začalo myšlenkou vytvořit tričko s érem, které budu mít rád. Psal se rok 2012... a já jsem tehdy jsem podlehl kouzlu Spitfire, P-47 a P-51 a vytvořil jsem si trička jen pro sebe. Miluji kreslení, design a řemeslo serigrafie. Tak to nějak začalo. Otevřeli v roce 2013 obchůdek na Flér.cz pod profilem EERO ... tohle je hodnocení od našich zákazníků z Fléru. Od roku 2019 se nachází náš ateliér na úpatí Beskyd, odkud také odesíláme veškeré objednávky. Vaše dárky a potěšení s letadly... EEROPLANE.

Miroslav Havlásek
zakladatel

Časté dotazy

S hlavou v oblacích

EEROPLANE je životním dobrodružstvím, propojením lásky k designu, typografii a krásným érům. Jde o designovou poctu letectví, která je postavena na filozofii : "V jednoduchosti je krása". Naše poslání je tvořit krásné produkty, které máme rádi, stejně jako když jsme tvořili naše první letecké tričko se Spitfirem. Doufáme, že Vám Vaše objednávka udělá radost a že si EEROPLANE produkty zamilujete. Naše produkty testují závodní piloti, kteří si potrpí na kvalitu a pohodlí.

Tým pilotů

Udržitelnost a příjemné materiály

Jsme si vědomi toho, že módní průmysl je jeden z těch, co znečišťují naší planetu nejvíce. Proto jsme se rozhodli jednat. Dnes je většina našich produktů vyrobena z organické bavlny. Naši dodavatelé jsou certifikováni Fair trade a splňují globální standardy pro ekologickou certifikaci. Pro naši Eero Plane sbírku letadel používáme výhradně barvy na vodní bázi. Neobsahují toxické látky, které jsou použity pro výrobu plastových barev. Proto jsou velmi příjemné na dotek, jsou prodyšné, můžete je žehlit. Protože jsou vytvořeny na bázi 100% přírodních materiálu, také se jednoduše rozpadnou, když skončí jejich životní cyklus.

Nakoupit pro ženy

Lucie Tatarová & Eero Plane

Umělecký atelier Eero Plane vede Lucie Tatarová, absolventka VŠUP v Praze. Díky Fulbrightovu stipendiu mohla studovat v New Yorku na PRATT institute, kde si zamilovala grafické techniky. Její know how a experimenty v serigrafii tvoří DNA naší značky a mnoho klientů se k Eero Plane vrací právě kvůli naší umělecké technice tisku. Lucie Tatarová dává našemu ateliéru silné impulzy k udržitelnosti a nebojí se prosazovat směr, který je dobrý pro planetu a nákladnější pro firmu. Přírodu a svou zahradu miluje nadevše a to je vidět v její vlastní tvorbě...

Produkty Lucie Tatarová

Soft Hand potisk

je dědictvím značky Eero Plane. Již od roku 2013 ručně tiskneme vybranou kolekci produktů tradiční uměleckou technikou - serigrafie. Naše barvy jsou přírodního charakteru na vodní bázi. Jsou příjemné na dotek a mohou se žehlit. ...

Soft hand potisk muži

Umělecký ateliér

V našem uměleckém ateliéru na úpatí Beskyd (v Novém Jičíně) navrhujeme veškeré EEROPLANE produkty. Je to také místo, odkud posíláme Vaše objednávky. Pokud byste si chtěli naše produkty vyzkoušet, je možné si domluvit schůzku. Pokud máte dotazy k nákupu na našem e-shopu, mohou Vám pomoci tyto odkazy :

Doprava Platba Pop-up obchodKontakt

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení